rsz_kaboompicscom_white_mobile_on_the_autumn_leaves

Lato dobiegło końca więc pora wracać do biznesu i wykorzystać ten czas, kiedy Ty i Twoi pracownicy jesteście wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania. Aby sprostać wszystkim zadaniom, które zaplanowałeś na jesień, skorzystaj z poniższych gadżetów, które zwiększą Twoją efektywność i pomogą się lepiej przygotować do rozpoczynającego się sezonu.

1. Podstawka ładująca dla terminalu Chip & PIN

cradle-amex

Podstawka ładująca jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz mieć pewność, że bateria Twojego terminala zawsze jest naładowana. Jeżeli prowadzisz sklep, podstawka profesjonalnie wyeksponuje terminal płatniczy i możliwość płatności kartą. Za pomocą jednego ruchu, obrócisz terminal w stronę klienta, a Twój czytnik będzie się ładował nawet w chwili przeprowadzania transakcji.

2. Drukarka mobilna

Payleven-Bixolon-Printer-e1432309869420

Drukuj potwierdzenia dla swoich klientów przez Bluetooth lub internet za pomocą mobilnej drukarki. Drukarka Bixolon SPP-R200II jest w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi działającymi na iOSie i Androidzie i może być zamówienia razem z terminalem Chip & PIN na naszej stronie internetowej.

3. Wzmacniacz sygnału Wi-Fi

Jeśli chcesz aby Twój biznes prawidłowo funkcjonował, musisz zadbać o stabilne połączenie z internetem. Wzmacniacz sygnału WiFi, taki jak AC1200 High Power WiFi Range Extender, może okazać się bardzo przydatny. Wzmacniacz umożliwia pokrycie siecią bezprzewodową większej płaszczyzny, dzięki czemu możesz efektywniej korzystać z sieci WiFi.

4. Aplikacje do przechowywania plików w chmurze

Miej swój biznes zawsze przy sobie dzięki aplikacjom oferującym usługi VoIP, które przekierowują połączenia przychodzące do biura na Twóją komórkę. Takie aplikacje pozwalają również na odsłuchiwanie wiadomości głosowych i podpisywanie dokumentów na ekranie Twojego telefonu.

5. Zewnętrzny dysk twardy

Przedsiębiorcy muszą archiwizować mnóstwo różnych dokumentów takich jak faktury czy umowy. Upewnij się, że nie stracisz żadnych danych, tworząc kopie zapasowe dokumentów na zewnętrznym dysku twardym. To rozwiązanie jest również przydatne, jeżeli w Twojej pracy niezbędna jest mobilność. Dzięki zewnętrznemu dyskowi, masz wgląd do Twoich dokumentów w każdym miejscu i w każdym czasie.

Category:
Inne

There are 2 comments

Comments are closed.