city-cars-houses-street

Lato przynosi mnóstwo możliwości, aby zwiększyć dochody Twojej firmy. Możesz organizować lub brać udział w różnych wydarzeniach plenerowych, takich jak targi i festiwale. Upewnij się jednak, że Twoje miejsce pracy jest na to gotowe.

1. Pij dużo wody

rsz_kaboompicscom_water_with_lemon_in_glass

W czasie lata, odpowiednie nawodnienie jest rzeczą priorytetową. Zapewnij swoim pracownikom i klientom stały dostęp do zimnej wody. Pamiętaj, że zalecanym jest picie od 2,5 do 3 litrów płynów dziennie.

2. Zadbaj o odpowiednią temperaturę

Zadbaj o zapewnienie odpowiednich warunków swoim klientom i pracownikom. Najlepszym sposobem jest zainstalowanie klimatyzacji. Pamiętaj jednak o tym, że aby działała ona poprawnie, należy konserwować ją regularnie. Jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, zainwestuj w wiatrak lub po prostu otwieraj okna.

3. Dbaj o świeżość jedzenia

summer-dessert-sweet-ice-cream

W lecie dużo łatwiej o zatrucia pokarmowe, więc jeżeli prowadzisz sklep spożywczy lub restaurację pamiętaj o tym, że żywność, którą sprzedajesz musi być świeża. Staraj się ochraniać jedzenie przed światłem, a lodówki postaw w jakimś chłodnym miejscu, najlepiej z daleka od okien. Zachowaj również trochę przestrzeni pomiędzy urządzeniem chłodzącym, a ścianą. Pozwoli to na prawidłowy przepływ powietrza.

4. Uważaj na szkodniki

Wraz z ładną pogodą, lato może również przynieść nieproszonych gości w postaci różnych szkodników. Restauracje i sklepy, które sprzedają żywność powinny zwrócić szczególną uwagę na zachowanie czystości. Dopilnuj, aby sprzątać na bieżąco a jedzenie było przechowywane we właściwy sposób. Pamiętaj aby nie zostawiać żadnych śmieci na noc. Aby uchronić się przed mrówkami, uszczelnij okna i drzwi.

Szukasz sposobu aby zwiększyć swoje przychody tego lata? Wykorzystaj w pełni sezon turystyczny przyjmując płatności kartą z payleven.

Category:
Inne