IMG_0970

Jlove – z pasji do tworzenia i miłości do mody

Jlove to marka odzieżowa dla kobiet powstała w maju 2014, a jej założycielem jest Paweł Góra, który uprzednio zajmował się przede wszystkim grafiką użytkową. Projekty Jlove są barwne, oryginalne i radosne. W pełni odzwierciedlają przesłanie marki – wyrażają pozytywną energię kobiet je noszących.

Pan Paweł zdecydował się przyjmować karty płatnicze, ponieważ jego klienci nie zawsze mają przy sobie gotówkę, szczególnie w czasie targów. Dzięki artykułowi na blogu technicznym poświęconym marce Apple dowiedział się o payleven. Więcej na temat inspiracji Pana Pawła jak i satysfakcji z prowadzenia własnej firmy dowiecie się z poniższego wywiadu. Zapraszamy!

1

Co zainspirowało Pana do stworzenia własnej marki?

Konkurencja. Obserwowałem poczynania i dynamiczny rozwój innej polskiej firmy z tej samej branży. Szczególnie zainspirowało mnie to, że w ciągu miesiąca, czy dwóch, potroili liczbę swoich sklepów firmowych. A rzecz miała miejsce dosłownie kilka miesięcy temu. To sprawiło, iż uznałem, że musi być spory popyt na tego typu towary.

 

Co daje Panu największą satysfakcję w prowadzeniu własnej firmy?

Kreowanie. Coś rodzi się w głowie, potem przelewa się to na papier, a następnie na ekran komputera. Na końcu tej drogi mamy fizyczny produkt, który możemy dotknąć, obejrzeć. Największą przyjemność jednak sprawia oglądanie obcej osoby, która nosi wymyślone przeze mnie ubrania lub używa jakiegoś produktu mojego projektu.

 

Jakie jest Pana dotychczasowe doświadczenie z payleven?

Uczę się, ale jak najbardziej pozytywne. Dla mnie przyjmowanie od kogoś płatności kartą, to nowość, ale cały proces jest na tyle prosty, że już po kilku przeprowadzonych transakcjach, naprawdę można się w tym temacie swobodnie poruszać.

2

Category:
Historie Naszych Klientów
Tags:
, , , , , ,