Dashboard PL edit

Dzięki NKU wszystkie potrzebne informacje o swoim koncie payleven znajdziesz w jednym miejscu. Platforma została tak zaprojektowana aby wszystkie potrzebne informacje były łatwo dostępne. Posiada nowy interface, a poszczególne sekcje sprawiają, że teraz szybciej znajdziesz to czego szukasz. Sprawdź co się zmieniło!

Panel

Nowy widok panelu sprawia, że wszystkie informacje o transakcjach są bardziej czytelne. Istnieje również możliwość dostosowania wyświetlanych informacji do Twoich potrzeb.

Historia sprzedaży

Transactions PL editOprócz metod płatności i kwoty, możesz również sprawdzic datę i dokładny czas transakcji wykonanych przez siebie oraz Swoich pracowników. Funkcja wyszukiwania została znacznie ulepszona, co pozwala filtrować dane transakcji na podstawie: daty, czasu, sposobu płatności, numeru transakcji, numeru płatności, lub po prostu, opisu transakcji.

Pracownicy

Add Employee PLTwoi pracownicy mogą teraz logować się do aplikacji payleven oraz NKU. Mogą zarządzać swoimi profilami i resetować hasło, edytować informacje osobiste, itp.

NKU znajdziesz tu.

Category:
Inne