W kilku poprzednich wpisach omówiliśmy znaczenie mediów społecznościowych w strategii biznesowej oraz kształtowaniu lojalności klienta.

Oprócz mediów społecznościowych, dobrze spisują się także tak zwane programy rekomendacyjne. Jeśli zostaną spełnione określone warunki, zyskują na nich wszyscy: firma, dotychczasowi oraz nowi klienci. Teraz także użytkownicy payleven mogą korzystać z tej formy promocji swojej usługi: informować innych o tym, że idą z duchem czasu i akceptują płatności kartą, jednocześnie polecając to rozwiązanie innym. A najlepsze jest to, że dzięki udanej rekomendacji można także nieco zarobić.

Procedura jest prosta: wystarczy zalogować się do swojego konta w payleven i skopiować link utworzony specjalnie dla Ciebie. Następnie podziel się linkiem w swojej sieci kontaktów, znajomych, klientów na Facebooku, Twitterze lub e-mailem. Te osoby, które zainteresują się naszym rozwiązaniem i zarejestrują jako nowi klienci, będą mogli kupić terminal płatniczy Chip&PIN po niższej cenie – 319 zł zamiast 399 zł (ceny bez VAT), Ty natomiast otrzymasz 80 zł na swój rachunek bankowy za każdy dokonany zakup.

Ponadto klienci payleven, którzy mają własną stronę internetową, mogą na niej umieścić banery wraz linkiem rekomendacyjnym, przekierowującym prosto do formularza rejestracyjnego. Dodatkowo banner informuje odwiedzających, że akceptujesz płatności kartą. Banery można pobrać z własnego konta użytkownika w payleven.

Jak dokładnie funkcjonuje Program Rekomendacyjny?

Category:
Inne

There are 2 comments

Comments are closed.